1 2 3 4 5 6

קוראים לי דוד ואני מפיק אירועים. אני כבר עובד בתחום במשך שבע שנים. התחלתי בתור פועל פשוט שמעמיס כסאות ממשאיות ומסדר אותם לפי הסידור שולחנות וככה במשך השנים למדתי איך העסק הזה עובד ומתנהל והתקדמתי לעוזר הפקה, אז למנהל אירוע והיום יש לי חברה בבעלותי שפועלת כבר שלוש שנים באופן עצמאי. יש כמה סוגים של אירועים וכל אירוע יש את המאפיינים שלו בהתאם למקום שעומד ברשותי ולפי כך יש לשים דגש על דברים שונים בכל אירוע. שמדברים על הפקת אירועים בטבע, העסק כבר נהיה יותר מסובך מלקחת חלל גדול ריק ולעצב אותו שיתאים לאירוע בעל אופי מסוים. שלקחתי את ההאנגר אחד עשרה כדי להפיק את החתונה של הבן של אחד האנשים העשירים בארץ, ידעתי שמדובר באירוע שאמור להיות מאוד נוצץ. ושיש חלל מאוד גדול כמו האנגר הכול צריך להיות מחושב כדי שלא יהיו חלקים בחלל שהם משעממים או ריקים.

לכן הבאנו בדים לבנים באורך של עשרה מטרים שהקיפו את כל החלל, בנינו בעזרת במות שלושה מפלסים של שולחנות. היו שם שלושה ברים שאחד מהם במרכז האולם שהוא בעצם שני ברים עם שני צוותים שונים בהיקף של שלוש מאות ושישים מעלות. כמובן שהיו שם הופעות וצוות ענק של קייטרינג כדי לשרת את שלושת אלפים האורחים שהיו מוזמנים. שאנחנו מדברים על חתונות בטבע, הדברים שונים לגמרי. קודם כל צריך שיהיו לפחות ארבעה גנרטורים גדולים, שניים שפועלים ועוד שניים שיהיו שם ליתר ביטחון. הרי בטבע אין חשמל. ואותו דבר לגבי מקור מים. ההפרדה צריכה להיות מושלמת כי הרי אין חלל נפרד בטבע לצוות שעובד ולכן פה צריך את הניסיון הרציני כדי להגיע למצב שהאורחים לא מודעים לצוות שעובד מסביבם.

בגלל זה שאנשים חושבים על חתונה בטבע, גם מבחינת החוויה וגם מבחינת העלויות צריך לקחת בחשבון שביצוע של אירוע מסוג כזה דורש יותר משאבים ומאמצים. ולכן אירוע בטבע בדרך כלל יותר יקר אך אם אתם שואלים אותי, החוויה העצומה של אירוע מסוג כזה שווה כל סכום, הרי חתונה זה אירוע חד פעמי ולכן חשוב שהחוויה של האורחים ושל הזוג המתחתן, תהיה חוויה בלתי נשכחת