1 2 3 4 5 6

מזל טוב.. תפסת את האומץ והצעת לה נישואים?

כל הכבוד. תאמין או לא .זה היה החלק הכי קל, עכשיו מגיע הלחץ. אמנם אתה בתור החתן יכול להתחתן חצי שעה אחרי ההצעה, עם ג'ינס וקרוקס. בסלון בבית. אבל מה לעשות שאתה לא מחליט.

מעכשיו ארוסתך היפה הופכת להיות לחוצה וזה רק מחמיר ככל שמתקרבים לתאריך. זה מתחיל באיזו שמלה ללבוש . מה יעצב לה את השיער. מי יאפר אותה? מה עם נעליים? מי יתקלט בחתונה? איזה מנות יהיו? אם יש דבר אחד שאין לכם סיבה להילחץ ממנו. זה היכן תתחתנו.

הטרנד החדש היום הוא כמובן טרנד החתונות בטבע, לא עוד אולם שחוק שחצי מהחברים שלך התחתנו בו. לא עוד גן אירועים, עם מזרקה מיושנת. אם בא לכם לעשות את זה כמו שצריך . טרנד החתונות בטבע בול בשבילכם .אז בוא נבדוק מה היתרונות של בחירה בטרנד החדש של חתונות בטבע. מקוריות כמובן, מבטיח לכם ש90 אחוז מהאורחים שלכם יהיו פעם ראשונה באירוע מהסוג הזה. חדשנות בהחלט. להתחתן במקום שלא רבים התחתנו בו. שלא רבים ראו אותו. זה יתרון גדול.

גורם ההפתעה? בהחלט קיים. להתחתן בשטח פתוח. באויר הצח. עצים ירוקים מסביבכם. שריקת הציפורים. ורשרוש העלים . אין ספק שתפתיעו כל אורח שמגיע.

יוקרה? אין ספק שבחירת המקום היא פקטור חשוב . תבחרו מקום ברמה. עם גישה טובה אליו. תוסיפו לתערובת. שף פרטי ברמה גבוהה. תקליטן שיודע להתאים את עצמו למקום. וקיבלתם יוקרה ברמה מאוד גבוהה בלי להוציא כספים בלי הכרה.

אפקט הואוו? אחד הדברים הכי חשובים בחתונה זה אפקט הואוו. מה יזכרו למחרת ,בעוד חודש , בעוד שנה?

אין ספק שאתם זוג מדהים . ואין ספק שיש לכם חברים מדהימים ובכל מקרה תהיה מסיבה כיפית . אבל תוסיפו לכל זה . את הנוף המדהים, את האוויר הטוב. את קטע של להתחתן מתחת לכיפת השמיים בלי גבולות גזרה ימינה ושמאלה. תתארו לכם חתונה על חוף הים . תתארו לכם שבמקום להרים את החתן והכלה לאוויר . זורקים אותם למים. האם זה לא משהו שכל האורחים שלכם יזכרו?

אל תהססו. תבחרו את הבחירה האמיצה המיוחדת והנכונה. ושיהיה במזל טוב.