1 2 3 4 5 6
קישורים מומלצים: דיני מקרקעין

 

הטבע הוא אחד הדברים המטורפים ביותר בעניי, כאילו תחשבו על חתונה בטבע של בעלי חיים, קיים דבר כזה בכלל? איך זכר נמשך לנקבה וביחד הם מביאים גורים? שם החוקים אחרים לגמרי.

הזכר ממשיך בשלו בלי דאגות בלי מזונות בלי אישה על הראש שעושה סרטן ומציקה על הרגלים אהובים.

איך בתקופתנו הכוח עבר לנשים אני אגיד לכם? אנחנו הגברים עושים הכול כדי שהבנות שלי יהיו מאושרות, אנחנו מבטיחים לכם את הירח בחתונה בטבע שלא הייתה כזאת מאז ומעולם, כל הקרובים שלנו מפרגנים לנו על אירוע מהסרטים ואנחנו ממשיכים במנהגנו ודואגים לטפח ולטפל בפרח הבר שלנו עד ש....

המריבה הראשונה שלנו פתאום לשום דבר מההשקעה שהשקענו אין ערך והוא בכלל לא נספר כרגע האישה שלנו רוצה משהו, היא לא מקבלת אותו אז היא הופך להיות ערסית כי מישהו צריך לצעוק בבית הזה ואם אין פה גבר לצעוק אז גם לאישה יש פה והיא לא רק תצעק היא גם תקלל, וכל מה שהיא נהוג בין בנים לבנות בדור של סבא וסבתא שלנו, חוזר רק שבגרסה נשית וזה רק כי הגבר נאיבי מידי לתפוס את התפקיד המיועד לו!

מה אני אגיד לכם כמובן שההתחלה ורודה, הכרנו במסיבת טבע אחרי מספר מנות לא מבוטל של קוק ואם די, משם המשכנו בפוקס עם חברים משותפים לים ואז בליליה הלכנו להתגנב לבריכה עם אלכוהול וגו'ינטים, האמת היה כיף לאלה ולא הייתי משנה שום דבר.

לאחר מכן עברנו לגור ביחד וגם פה היה מטורף שאין דברים כאלה, היינו מזדיינים בכל מקום אפשרי: בבית , בגינה, באוטו, במעלית, בחדר של ההורים שלה ועוד והשיא הגיע בחתונה בטבע בצוהרי יום שישי על רקע טרנס וגבינות, רצינו שהיום המיוחד שלנו יהיה באופי המשוגע שלנו וכך היה באמת.

אבל השגרה היגרה לביתנו והסיטואציה השתנתה ומפה ברור לי שאם שרק החזק שורד ואם אני לא מחזיק את המפתח אני חי באומללות, אז היא מרבה לבכות ולעזוב את הבית ולחזור והמשפחה לה מדברים איתי שאני מתנהג אליה לא יפה ושאני חייב להירגע, אבל אני.. לי אין ספק שאין לא כך אז אין לנו סיכוי!

לך תסביר לאנשים אסטרטגיית עולם