1 2 3 4 5 6

האירוע שלכם מתקרב והמלאכה מרובה. אתם צריכים לארגן מספר דברים מהותיים עבור האירוע, אך ישנו דבר אחד החשוב ביותר שבמידה והוא לא יהיה מספיק מוצלח, האורחים יראו את האירוע ככישלון. הרי שמדובר באוכל, בתפריט שצריך להיות הטוב והאיכותי ביותר ושלפחות ירצה את רוב האורחים. לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג במרכז הארץ, רצוי שתבררו את כל האופציות שנותנות לפניכם, בין אם מדובר על קייטרינג בשרי או חלבי, איטלקי, עם שף פרטי (מה שייקר את האוכל) ועוד אופציות רבות ומגוונות. כדי שתדעו שאתם עומדים בארגונים מבחינה כספית, בדקו לפניכן את התקציב שעומד לרשותכם. לאחר מכן תסתכלו ברשת האינטרנט על החברות השונות ותתחילו לבדוק פרטים מעמיקים.

קייטרינג במרכז לעומת קייטרינג בצפון

ישנן חברות קייטרינג מוצלחות יותר ומוצלחות פחות, בין אם הן במרכז או בצפון, אך חשוב לציין שהקייטרינג במרכז ידוע בתור חדשני ומתקדם יותר. תל אביב זו העיר המרכזית בארץ ולכן היא המתקדמת ביותר מבחינת הכול, אם מדובר על בגדים, מסעדות, אוכל, מסיבות ועוד דברים רבים. חברות הקייטרינג במרכז הארץ יציעו לכם מספר תפריטים שונים: איטלקי, ספרדי, בשרי, חלבי, מזרחי, אירופאי ועוד. אתם צריכים להחליט לפניכן איזה סגנון אתם רוצים שיהיה באירוע ומה יתאים לפחות לרוב האורחים על מנת שיהיו מרוצים ושזה יותאם לציפיות ולדרישות שלהם. אם אתם מחפשים להיות ייחודים ויש לכם את האפשרות מבחינה כלכלית, רצוי שתבחרו שף פרטי.

שף פרטי עבור אירועים מיוחדים

דרך חברת קייטרינג במרכז תוכלו להעסיק שף פרטי, אשר יכין את האוכל של התפריט שבחרתם במהלך האירוע בפניי האורחים. זוהי תהיה אטרקציה בפני עצמה והאורחים יתלהבו ואך יצרו אינטראקציה עם השף שבזכותו תינתן להם מנה שעשויה לפני דרישותיהם הספציפיות. השף יעניק גוון יוקרתי ואיכותי יותר לאירוע, משום שזה ייחודי, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להעסיק שף פרטי באירוע. מבחינת עלויות – הרי זה ייקר את האירוע, משום שהוא מכין עבור האורחים באופן אישי. בנוסף לזה, רצוי שתבדקו כמה אורחים מגיעים כי ככל שיש יותר, כך העלות מתייקרת. מומלץ שתבדקו המלצות וביקורות על השפים דרך האינטרנט שנכתבו על ידי לקוחות קודמים ואף לבקש מחברת הקייטרינג המלצות.