1 2 3 4 5 6
קישורים מומלצים: סבון טבעי מעיל לספר תורה

אתם מתכננים בר מצווה לבנכם. האירוע יהיה גדול ומרשים, באולם אירועים שנחשב לאחד הטובים בצפון. כל המשפחה והחברים בהתרגשות לקראתו ומצפים להגיע לאירוע שיהיה כמו השקה אחת גדולה. בנכם רוצה שזה יראה כמו אירוע הוליוודי, כך שאתם מתנהלים בהתאם, הן הלבוש והן התספורות והאטרקציות. הדבר החשוב ביותר עבור הינו האוכל, כי זה הדבר המשמעותי ביותר שזוכרים באירועים מהסוג הזה. כמו בחתונה, אתם רוצים להשקיע באוכל ולבחור אותו בצורה מעמיקה. בגלל שמדובר בבר מצווה אתם שואפים שהתפריט יתאים גם עבור ילדים. קייטרינג בצפון מציע לכם תפריט מגוון עבור מבוגרים וילדים, בין אם מדובר על המנות הראשונות, העיקריות והקינוחים. רצוי שיהיו גם מנות לילדים וכדאי להשקיע בעיקר בקינוחים, הרי זו בר מצווה.

קייטרינג בצפון עם קינוחי ארץ הפלאות

לא מדובר על חתונה, שהמרכז הינם זוג של גבר ואישה כך שהאוכל בא לידי ביטוי בהתאם, הרי מדובר על בר מצווה כך שיהיו הרבה ילדים בטווחי גילאי המצווה. כמו שמתמקדים באטרקציות שיתאימו עבור כל הגילאים וחלקם במיוחד עבור המבוגרים (אלכוהול איכותי תוצרת חו"ל), כך צריך להתאים את האירוע לאורחים. מה ילדים הכי אוהבים אם לא קינוחים וממתקים שגם נראים קסומים וצבעוניים? ישנן חברות קייטרינג שמציעות בנוסף לתפריט של האוכל, גם קינוחים מעניינים שנראים כמו ארץ הפלאות בפניי עצמם. הצבעוניות, הגודל, הפאר והשפע שיהיו בקינוחים יגרמו לכולם לבלוע רוק ולהזיל ריר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לגרום לכם שהקינוחים יהיו סנסציה בפניי עצמם, במילים אחרות שיהיו הפתעה עבור האורחים כמו פינה משלהם.

המלצות

לפני שבוחרים קייטרינג בצפון מומלץ לברר המלצות מלקוחות קודמים דרך האינטרנט ואף לבקש מהבעלים לדבר עם הלקוחות או לראות המלצות שהם כתבו. כך תהיו בטוחים ושלמים יותר לגבי ההחלטה, כי תדעו שיש להם ניסיון עשיר ושאנשים נוספים יותר מאהבו את התפריט. בנוסף לכך חשוב שתעשו השוואות מחירים בין החברות שונות, כי ישנן חברות שדורשות סכומים גבוהים בלי סיבה מוצדקת. תוכלו למצוא חברות קייטרינג עם תפריטים משגעים, מקוריים וטעימים אשר מציעים מחירים סבירים לעומת חברות שדורשות סכומי העתק והתפריט שלהם לא מגוון וללא טעמים ייחודים. מומלץ שתסתכלו עמוקות ברשת האינטרנט.